Dřevěná okna jsou vyráběna ze 100% přírodního materiálu. Jejich životnost je také podstatně vyšší než u plastových oken. Naše letité zkušenosti ve výrobě a montáži oken vám zajistí kvalitní dřevěná eurookna, která jsou nejen moderní, ale také funkční.

 

Výhody dřevěných eurooken

Dřevo je kvalitní materiál a jeho využití při výrobě oken nese spoustu výhod. Samo o sobě je lehce opracovatelné a dokáže zpříjemnit atmosféru každého prostředí. Dřevěná okna jsou hojně využívaná nejen v domácnostech, ale také například v pracovním prostředí. Dřevo si vás jednoduše získá svou krásou sobě vlastní. Dřevo je ekologický materiál, tudíž jsou dřevěná eurookna daleko ohleduplnější k životnímu prostředí než okna plastová. Dřevo je obnovitelnou a recyklovatelnou surovinou. Samotné jeho zpracování využívá daleko méně energie než je tomu u plastových materiálů. Vysoká pevnost dřeva v kombinaci s různými zasklívacími systémy, těsněním, povrchovou úpravou a kováním se postará o dlouhou životnost vašich oken. Moderní technologie, kterou při výrobě eurooken využíváme, zabrání nevhodnému kroucení oken. Vynikající tepelně izolační vlastnosti jsou u dřevěných oken samozřejmostí. Vysoká prodyšnost a příjemný design dřevěných oken, osloví každého.

 

Snadná opravitelnost oken

Naše dřevěná eurookna jsou velmi snadno opravitelná. Dojde-li k poškrábání okenního rámu, je možné jednoduše obnovit jeho krásu přebroušením a novým nátěrem. To plastová okna neumožňují a je tedy nutné ho vyměnit celé. Dřevo je zpravidla velmi snadno opravitelný materiál, který si při správné údržbě uchová svůj přirozený vzhled.

Chci nezávaznou cenovou nabídku

Získat nezávaznou kalkulaci

Chci zaměřit a poradit zdarma

Získat zaměření zdarma