12 důvodů, proč s námi spolupracovat

1. Máme přes 16 let zkušeností

Na výrobu oken a dveří se zaměřujeme již více než 16 let. Úzce se specializujeme na tento obor a máme v této oblasti bohaté zkušenosti. Právě naše bohaté zkušenosti jsou tím, co zákazníci nejvíce oceňují, samozřejmě spolu s perfektně odvedenou prací. Úspěšně jsme realizovali hodně velmi náročných staveb.  Ať už se jedná o školy, administrativní budovy, budovy cizích státních zastupitelství, rodinné domy, hotely, penziony.

Podívejte se na reference na www.okna-juha.cz/reference, kde najdete některé z našich realizací.

V sekci „píšete nám“ uvádíme reakce Vás, našich zákazníků, na naši práci. Velmi děkujeme za tyto reakce, které jsou pro nás zavazující. Budeme i nadále pracovat tak aby i všichni další zákazníci byli maximálně spokojeni.

2. U nás vždy víte, na koho se obrátit

V naší firmě má Vaši zakázku na starost jedna zodpovědná osoba. Je to vedoucí projektu, který vše řeší od vytvoření objednávky až po provedení montáže. Podrobně Vám vysvětlí jednotlivé kroky celé zakázky. Komunikujete s ním už před uzavřením objednávky, máte k dispozici jeho telefonní číslo, na které můžete kdykoliv zavolat a se vším se na něj obrátit (pokud zrovna má schůzku a telefon nezvedne, ozve se co nejdříve zpět). V průběhu zakázky Vám s čímkoliv rádi poradíme a také Vám pomůžeme naplánovat další jednotlivé činnosti pro příslušné specialisty. Vedoucí projektu je koordinuje a náš informační systém sleduje každý krok zakázky.

3. Dbáme na bezpečnou a kvalitní dopravu oken

Doprava výrobků je nedílnou součástí nabídky našich služeb a věnujeme jí proto mimořádnou pozornost. V naprosté většině případů používáme pro dopravu oken vlastní firemní auta. Ta jsou navíc vybavena speciálními stojany, které během transportu zabraňují poškození oken. Speciální stojany zabraňují dotyku jednotlivých oken mezi sebou, je to velmi bezpečné.

Vy tak máte jistotu, že okna při přepravě neutrpí žádné poškození a že nebudete muset složitě řešit jejich reklamaci. V některých případech, zejména v případě transportu nadstandardně velkých výrobků, velkých špaletových oken, posuvných stěn, vrat apod., kdy naše auta nejsou dost velká, v podstatě musíme využít služeb kvalitní stěhovací služby, ale sami se nakládky aktivně účastníme, bedlivě dbáme na správné a bezpečné uložení a zabezpečení oken.

Osobním autem jedeme spolu s externím dodavatelem po předem pečlivě vybrané trase a pozorně na vše dohlížíme. Vykládka prvků a transport na stavbu, zejména těch velkých a těžkých prvků, je obzvláště náročná a této části věnujeme tu úplně největší pozornost.

4. Okna vyměníme za jediný den

V naší firmě vybouráme původní okna a nahradíme je novými okny během jediného dne, a to bez jakýchkoliv výjimek. V závislosti na počtu oken dokážeme v ten samý den provést také zednické začištění, které realizují naši šikovní montážní technici s mnohaletými zkušenostmi. Nemusíte tak spoléhat na žádné subdodavatele, což je v oboru časté.

5. Prodáme, namontujeme i zapravíme

Nejsme zastánci systému, kdy firma provede pouze montáž oken a zákazník je nucen si sám sehnat zedníky, kteří provedou jejich zapravení. U nás ve firmě proto provádíme montáž oken, jejich zapravení i uvedení budovy do původního stavu. Nemusíte shánět žádné další řemeslníky. Zapomeňte na výmluvy a vsaďte na kvalitně a rychle odvedenou práci u nás ve firmě OKNA-JUHA s.r.o.

6. O každou zakázku se starají naši zkušení pracovníci

Nejsme zprostředkovatelem zakázek. Okna vyrábíme, prodáváme, montujeme i zapravujeme. Vždy máte jistotu, že jednáte s pracovníky naší firmy. Na prvotřídní kvalitu, kterou navíc máte zcela pod kontrolou, se u nás můžete spolehnout.

7. Vy sami si volíte termín pro montáž oken

O montáži Vašich nových oken vás informujeme minimálně týden před plánovaným termínem. Zavolá Vám náš technik, který u Vás zakázku zaměřoval a domluví se s Vámi na vyhovujícím termínu. Maximálně se Vám pokusíme vyjít vstříc, a to i v případě, že se na Vaší straně objeví nějaké neočekávané důvody, pro které je nutné realizaci zakázky odložit.

8. Po montáži se postaráme o úklid Vašich prostor

U nás ve firmě Vás ušetříme hlídání řemeslníků a úklidu po nich. Jsme ohleduplní k Vám samotným i k veškerému majetku. Snažíme se udržovat pořádek a čistotu. Naši technici pracují rychle, efektivně a s maximální opatrností a šetrností. Na závěr montáže provedou hrubý úklid a vy tak zjistíte, že Vaše obavy z náročného a nekonečného uklízení po výměně oken byly zcela zbytečné.

9. Špičkový servis je u nás samozřejmostí

Montáží oken to u nás rozhodně nekončí. Nabízíme také servisní prohlídky. Ty jsou nezbytné, pokud svá okna chcete udržet dlouhodobě funkční. Zajistíte si u nás také opravy v případě poškození okna, o které se postarají kvalifikovaní řemeslníci. Přesklíme rozbité okno, opravíme kování, vyřešíme poškozené těsnění a poradíme si i s mnoha dalšími problémy. Zakoupíte u nás též veškeré náhradní díly pro svá okna a také udržovací přípravky.

10. Nabízíme kvalitní produkty s životností v desítkách let

Výrobní haly firmy OKNA-JUHA s.r.o. naleznete již 16 let na stejné adrese - nesnažíme se před našimi zákazníky uniknout. Na telefonu jsme k zastižení téměř neustále a na Vaše přání obratem reagujeme. Vyrábíme a montujeme výhradně kvalitní produkty s životností v desítkách let. Záruku nabízíme nejen na samotná okna, ale samozřejmě i na jejich montáž. Na okna a dveře u nás obdržíte prodlouženou záruku 5 let a na kování dokonce 10 let.

11. U nás ve firmě máme rádi pořádek,

jasně nastavené procesy na všech pracovištích a rozdělené kompetence

Jsme zvyklí pracovat následujícím způsobem. Pokud nás kontaktuje zákazník, ať telefonicky, mailem či osobně, a vyžádá si nabídku, je zaveden do našeho informačního systému s číslem zakázky. Každou zakázku má na starosti jedna kompetentní osoba, která se o zákazníka kompletně stará, deleguje na zakázku jednotlivé odborné pracovníky, je po celý průběh vyřizování zakázky k dispozici zákazníkovi. Máme nastavené procesy pro veškeré administrativní i výrobní činnosti, které jsou pravidelně kontrolovány a vyhodnocovány. Čistota pracovního prostředí je pro nás přirozenou součástí práce. Cítíme se být moderní a tudíž pro-ekologickou firmou, při výrobě používáme ekologické materiály, energii vyrábíme za pomoci obnovitelných zdrojů, třídíme odpady, recyklujeme.

12. Máte nás nablízku a jsme připraveni se starat o Vás i o Vaše výrobky

Naše společnost má výrobní závod v Babiné nedaleko Plzně. Obchodní oddělení, vzorkovna a oddělení pro montáž a servis se nachází na pobočce v Plzni. Pracujeme zejména v plzeňském regionu, to je pro nás priorita, chceme mít naše zákazníky blízko, abychom jim mohli poskytnout potřebnou podporu. Vyjdeme vstříc i Vašim mnohým atypickým požadavkům (například vytvoříme dvířka pro domácí mazlíčky, do dveří zabudujeme okno, rámeček nebo i suvenýr z dovolené). Vyrobíme pro Vás i vnitřní dřevěné dveře, aby ladily k Vašim oknům a vchodovým dveřím. Nalezneme řešení, které bude na 100 % odpovídat Vašim specifickým požadavkům – s námi nemusíte přistupovat na žádné kompromisy.