Vždy závisí na více faktorech, jaká okna budou vhodnější. Volbu ovlivňuje například celkový vzhled budovy, nároky na údržbu, preference každého jedince či místo, kde se stavba nachází apod. Přesto se dřevěná okna v současné době začínají vracet do módy. Na jejich vlastnosti se přišel zeptat jeden zákazník, který vybíral vhodná okna ke svému rodinnému domu.

 

Naše firma se výrobou dřevěných oken zabývá již řadu let a proto Vám rádi a zcela nezávazně vypracujeme cenovou nabídku. Specializujeme se na jejich výrobu, prodáváme je, zajišťujeme montáž i případný servis (ať už záručního nebo pozáručního charakteru).

 

Dřevěná okna za skvělou cenu

 

Našemu zájemci o dřevěná eurookna jsem vypracoval cenovou nabídku a pečlivě vykalkuloval, kolik za okna zaplatí. Jelikož stavba rodinného domku je dnes poměrně finančně náročnou záležitostí, pochopitelně náš zákazník chtěl co nejvíce ušetřit. Doporučil jsem mu tedy okenní profil EURO IV 92 s trojsklem, který patří k těm nejkvalitnějším z naší nabídky. Jejich pořizovací cena je výborná, a to za zachování všech kvalitních vlastností dřevěné konstrukce oken.

 

Nyní už jsou tato okna namontovaná a náš zákazník si je velice pochvaluje. Výhody jako tvarová stálost, přírodní vzhled, krásný design nebo vysoká pevnost či prodyšnost si ho rozhodně získaly. Jestliže i vy stavíte rodinný dům nebo třeba uvažujete o jeho rekonstrukci, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám vypracujeme nabídku na dřevěná okna dle vašich individuálních představ a potřeb. Nabízíme je v mnoha variantách, dokážeme uspokojit i velmi náročné požadavky našich zákazníků.

 

Chci nezávaznou cenovou nabídku

Získat nezávaznou kalkulaci

Chci zaměřit a poradit zdarma

Získat zaměření zdarma