Poté je nezbytné podívat se do nabídky výrobců a zjistit, jaké produkty jsou zde k dispozici. Na podzim naši firmu oslovil pan Karel, který uvažoval o výměně svých stávajících dveří v rodinném domku na vesnici. Vzhledem k tomu, že dveře ztratily své izolační vlastnosti a po stránce vzhledu již také strádaly, rozhodl se je vyměnit za nové.

 

S panem Karlem jsem si proto sedl a vypracoval mu individuální nabídku na míru jeho specifickým představám. Nečekal, že budeme mít u nás ve firmě tolik otázek, nebyl na všechny z nich na 100 % připraven. To ale ničemu nevadilo, protože odborníci z naší firmy mu s jejich zodpovězením rádi pomohli.

 

Vchodové dveře ze dřeva na míru

 

Pan Karel si nakonec vybral velmi moderní a kvalitní dřevěné vchodové dveře, které ani nevyšly tak draho. Přitom mají velmi atraktivní design a dosahují vynikajících izolačních vlastností. Na první pohled ho zaujalo smrkové dřevo, které dobře ladí s použitými okny. O ta zatím neměl zájem, jelikož stávající mu až na drobné detaily stále dobře slouží.

 

Kromě samotného dřevěného dekoru bylo nutné vybrat prosklení. Na to je především u vchodových dveří kladen velký důraz. Pan Karel si vybral jenom decentní prosklení, protože nechtěl, aby bylo z venku do domu vidět. Navíc má v předsíni velké okno a vpouštět další světlo dveřmi mu přišlo zbytečné.

 

My jsme po domluvě všech specifických detailů okna vyrobili, dodali i namontovali. Náš zákazník se tedy nemusel potýkat s žádnými problémy, které by s výběrem a koupí nových dveří souvisely. Pokud i vy hledáte nové dveře, určitě vám doporučuji prohlédnout si naše webové stránky, kde jistě naleznete spoustu skvělé inspirace.

 

Chci nezávaznou cenovou nabídku

Získat nezávaznou kalkulaci

Chci zaměřit a poradit zdarma

Získat zaměření zdarma