Obtěžuje Vás hmyz?

Řekněte STOP hmyzu. Velmi účinným prostředkem, jak zabránit hmyzu ve vstupu do bytu, je zasíťovat okna i dveře. Na výběr máme několik typů sítí, které se liší vlastnostmi i způsobem použití.

Pevné sítě proti hmyzu

Pevné sítě proti hmyzu jsou pevně namontovány do rámu oken či dveří. Mají celou řadu výhod. Díky snadné instalaci dokonale splynou a těsní s rámem. Rám sítě je možno nastříkat v jakékoli RAL barvě, aby ladil s rámem okna. Díky modernímu designu se sítě stanou skvělým, elegantním doplňkem.

 

Okenní typy pevných sítí mají síťovinu vyrobenou z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Montáž se provádí pomocí otočných háčků.

 

Sit hmyz1

  Rolovací sítě proti hmyzu

 

Rolovací sítě proti hmyzu jsou umístěny v kazetě v horizontální poloze v horní části rámu, kde se síť navíjí. To je velmi praktické např. v zimě, kdy se síť nepoužívá.
Tento typ vyniká velmi snadnou manipulací. Rolovací síť lze rovněž osadit do kastlíku spolu s venkovní roletou.

 

Sit hmyz rolovaci

 Otevíravé dveřní sítě

 

Otevíravé dveřní sítě jsou určeny k ochraně proti hmyzu do dveřních otvorů, jako jsou balkonové nebo vstupní dveře. Rám dveřní sítě je vyroben z válcovaných, nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Celá síť se montuje na dveřní rám pomocí pantů z vnější strany proti otvírání dveří.

  

 Sit dvere hmyz1 Sit dvere hmyz2

 

Mohlo by Vás dále zajímat: