Rady a tipy


Kromě výběru samotných oken a materiálu se musíte zamyslet také nad tím, jestli zvolíte dvojsklo nebo trojsklo.

Okna jsou výkladní skříní celého domu, proto by se nemělo zapomínat na jejich pravidelnou údržbu během roku a zvláště pak před nástupem zimy, kdy jsou vlivem mrazu ...
Chcete prodloužit životnost svých oken? Poradíme vám, jak správně pečovat o plastová, dřevěná i hliníková okna.

Kvalitní okna představují první krok k úspoře energie v domácnosti. Hned na ně navazuje efektivní větrání, které vám může ušetřit až několik stokorun měsíčně.

Řekněte STOP hmyzu. Velmi účinným prostředkem, jak zabránit hmyzu ve vstupu do bytu, je zasíťovat okna i dveře. Na výběr máme několik typů sítí ...

Vítejte u praktického průvodce výběru oken. Nevíte, jaké jsou možnosti, nebo jaká okna jsou ideální volbou pro vaši domácnost? Rádi vás s výběrem poradíme.
 Každý, kdo se chystá na výměnu svých stávajících oken nebo nákup zcela nových, jistě moc dobře tuší, že barevnost jednotlivých dekorů se liší cenou
Dejte sbohem nevzhledným šmouhám i namáhavému utírání oken. Naše praktické fígle jistě využijete u plastových, hliníkových i dřevěných oken.
Všimli jste si, že se vám kolem oken a přímo na nich tvoří plíseň? Přemýšlíte, jak dlouhodobě zabránit jejímu vzniku? Základní prevencí je kvalitní odvětrávání. Plíseň na oknech a ...

Nevíte si rady s tím, kdy je nejlepší osazovat okna v průběhu stavby? Vyberte si kvalitní okna, které vaši stavbu pozvednou, a začněte s osazováním ve správný čas.

Máte problémy s rosením skla? Přečtěte si, čím je rosení skel způsobeno, v další části našeho praktického průvodce se dozvíte, jak můžete rosení skel předcházet.

prvním dílu našeho průvodce rosení skel jste se dozvěděli, čím je rosení skel způsobeno. Přečtěte si, jak tomuto nepříjemnému problému můžete předcházet.