Repliky historických oken

Okna dokáží změnit vzhled každého domu a jsou jednou z dominant historických budov. Díky věrným replikám historických oken, které vytváříme, dokážeme zachovat autentičnost budov i pro další generace.

 

Široká nabídka výroby historických oken

 Nabízíme historická okna v různých provedeních i typech, nejčastěji se jedná o okna špaletová. Je pro nás důležité vyhovět přání zákazníků a zároveň respektovat nároky památkových ústavů. Vždy najdeme společnou cestu, která vyhovuje oběma stranám. Při výrobě historických oken zachováváme styl původních oken a zároveň využíváme moderní technologie, díky kterým okna získávají vlastnosti eurooken.

 

Kompletní servis

S námi se můžete spolehnout na kompletní servis spojený s výrobou a osazením replik oken do historických budov. Naší nejlepší vizitkou je nejen certifikát na výrobu historických oken, ale především spokojení zákazníci, kterým jsme špaletová a historická okna vyrobili dle jejich představ. A rádi vyrobíme okna také vám. Při výrobě oken úzce spolupracujeme s Výzkumným a vývojových ústavem v Praze.

S čím vám můžeme pomoci?

     výroba historických okenSlunna w

     kompletní servis

     repasování nebo výroba původních dílů kování (kličky, háčky, zarážky, distančníky, apod.)

     osazení původně používaných pantů (zachování autentičnosti oken)

     možnost osazení oken dvojskly, bezpečnostními skly, protihlukovými skly, apod.

     zpracování kompletní výrobní dokumentace dle požadavků památkových úřadů

   

Při práci na výměně, případně rekonstrukci oken v historických, památkově chráněných budovách dbáme mimořádných bezpečnostních podmínek a pracujeme s velikou opatrností tak, aby v žádném případě nedošlo k jejich poškození. 

 

 PB070015  IMG 20100114 154719  Okno

Chci nezávaznou cenovou nabídku

Získat nezávaznou kalkulaci

Chci zaměřit a poradit zdarma

Získat zaměření zdarma