Zakázka od A do Z

Průběh zakázky od začátku do konce:

1.       Pro první kontakt si, prosím, připravte všechny podrobnosti ohledně toho, jak by měla Vaše nová okna vypadat. Jedná se zejména o rozměry, členění, počet kusů, barvu, příslušenství (parapety, žaluzie, sítě), druh stávajících oken, požadované práce, místo a termín realizace a další skutečnosti, které nám pomohou, co nejpřesněji zpracovat cenovou kalkulaci.

2.       Kontaktovat nás můžete nejlépe prostřednictvím e-mailu, do kterého uvedete vše potřebné (viz výše) pro cenovou kalkulaci. Můžete použít samozřejmě i telefon, případně nás navštívit v naší kanceláři, kde rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy a také Vám naše výrobky předvedeme.

3.       Po obdržení všech informací zpracujeme cenovou nabídku, kterou Vám zašleme e-mailem nebo si ji můžete vyzvednout u nás v kanceláři, kde si lze okna i vyzkoušet. V tuto chvíli je také čas na případné dotazy a upřesnění, aby byla nabídka co nejpřesnější.

4.       Pokud budete s námi předloženou nabídkou souhlasit, připravíme na jejím základě smlouvu, případně objednávku, kterou si samozřejmě můžete předem prostudovat.

5.       V tuto chvíli přichází čas na odborné zaměření u Vás na místě stavby. Na základě Vašich představ, situace a možností výroby provede technik přesné zaměření oken, dveří a dalšího Vámi požadovaného příslušenství. Pokud budete potřebovat s čímkoliv poradit je ideální příležitost na dotazy a jejich zodpovězení. Vše bude uvedeno v zaměřovacím protokolu, který bude oboustranně odsouhlasen.

6.       Po zaměření a před zadáním do výroby je třeba uhradit zálohu, na kterou bude vystavena zálohová faktura. Tato činí většinou 50 % z konečné ceny díla.

7.       Po uhrazení zálohy se zakázka obvykle zadává do výroby a je stanoven předběžný termín montáže, který se odvíjí od naplněnosti výroby a je v rozmezí 3 – 8 týdnů.

8.       Týden před předběžným termínem montáže Vás technik zkontaktuje ohledně domluvení přesného termínu, který můžete navrhnout podle Vašich možností, technik se bude snažit vyhovět Vaším požadavkům. Jak se připravit na montáž oken se můžete dočíst zde.

9.       V den montáže přijedou naši pracovníci přesně na smluvený čas a provedou montáž (jak probíhá montáž). 

10.   Po montáži zpracujeme konečnou kalkulaci, v níž jsou zohledněny případné vice a méně práce. Ta je podkladem pro konečnou fakturu, kterou Vám zašleme e-mailem. Po jejím doplacení je zakázka hotova a Vy se můžete těšit ze svých nových oken.

Chci nezávaznou cenovou nabídku

Získat nezávaznou kalkulaci

Chci zaměřit a poradit zdarma

Získat zaměření zdarma